درمان زودانزالی

تمام شدن خیلی زود رابطه جنسی ممکن است موجب ایجاد خاطره ای تلخ در زوجین شود و حتی گرمی رابطه آن ها را به مرور زمان از بین ببرد. به همین دلیل پیدا کردن راه هایی که موجب جلوگیری از این اتفاق می شود، خیلی مهم است. حال میانگین مدت زمان رابطه جنسی چقدر باید باشد؟ به طور متوسط رابطه جنسی 19 دقیقه می باشد که 10 دقیقه آن مربوط به ملاعبه و معاشقه و 9 دقیقه آن مربوط به دخول است. راه های زیر برای تاخیر در انزال و افزایش زمان رابطه جنسی موثر است:

لوبریکانت و روان کننده ها:

با استفاده از ژل های روان کننده، نواحی تناسلی مرطوب و لیز می شوند. با لیز شدن اندام ها، اصطحکاک کمتر شده، تحریک لمسی آلت مرد کاهش می یابد و کنترل بیشتری روی اورگاسم خود پیدا می کند و در نهایت موجب تاخیر در انزال می شود.

کاندوم های ضخیم:

هدف استفاده از کاندوم های ضخیم، کاهش حساسیت و تحریک آلت مرد است. شما می توانید از کاندوم های سیلیکونی که ضخیم هستند و موجب تاخیر در انزال و تحریک بیشتر خانم ها می شوند، استفاده کنید.

کاندوم سیلیکونی برای تاخیر در انزال

کاندوم های تاخیری:

کاندوم های تاخیری دارای دو مکانیسم فیزیکی و بی حسی می باشند. در مکانیسم فیزیکی بعضی از کاندوم ها مانند کاندوم تاخیری دوبل ناچ کدکس و یا کاندوم نان استاپ کاپوت، حلقه ی موجود با استفاده از تکنیک فشار (squeezing) موجب تاخیر در انزال می شود. بعضی دیگر از کاندوم ها نیز حاوی درصد کمی از مواد تاخیری مانند بنزوکائین و لیدوکائین در لایه درونی خود هستند که این مواد موجب بی حسی موضعی ملایم و کاهش حساسیت و در نهایت موجب به تعویق انداختن ارگاسم می شوند.

ژل های تاخیری:

ژل های تاخیری، محصولات موثر دیگری هستند که برای حل مشکل زود انزالی آقایان کاربرد دارند. این ژل ها حاوی موادی هستند که موجب بی حسی آلت تناسلی و افزایش مدت زمان رابطه زوجین می شوند. کاربردهای ژل های مذکور عبارتند از:

  • نعوظ های سفت تر و طولانی تر
  • افزایش میل جنسی
  • افزایش مدت زمان رابطه جنسی
  • افزایش اعتماد بنفس مردان در تخت خواب

اسپری های تاخیری:

اگر شما تا بحال برای جراحی به دندان پزشک مراجعه کرده اید، تا بحال از لیدوکائین و مواد مشابه بی حسی استفاده کرده اید. اسپری های تاخیری با استفاده از مواد مذکور موجب کاهش حساسیت حساس ترین نقاط آلت تناسلی و در نهایت تاخیر در انزال می شوند.

چگونه از اسپری و ژل تاخیری استفاده کنیم؟

  • اسپری (ژل) را هم بزنید.
  • اسپری را به سمت زیر کلاهک آلت خود بزنید.
  • کمی صبر کنید تا مواد تاخیری اثر کنند: 10 الی 15 دقیقه صبر کافی است که مواد جذب پوست شوند و اثر کنند.
  • نکته مهم: قبل از شروع رابطه جنسی اگر از کاندوم استفاده نمی کنید، حتما آلت تناسلی خود را بشویید تا مواد تاخیری جذب واژن زوجتان نشود.
  • تاثیر مواد تاخیری نهایتا تا سه ساعت است که در یک ساعت ابتدایی بیشترین بازده را خواهد داشت.

منبع: Menhealth، Promescent

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی
...
سلام !
اینجا میتونی هر سوالی داشتی بپرسی!