خرید کاندوم خاردار

کاندوم خاردار از جمله کاندوم هایی است که برای هر کسی مناسب نیست. دقیقا مثل ما انسان ها که منحصر به فرد هستیم و شباهت ها و تفاوت هایی با هم داریم، دنیای کاندوم ها هم همینطور است. کاندوم ها انواع خاردار، شیاردار، حلقوی و … دارند. شیارها، خار ها و زائده های دیگر مانع انتقال بیماری های مقاربتی و وقوع بارداری ناخواسته می شوند. همچنین این نوع از کاندوم ها موجب تحریک بیشتر خانم ها می شوند.

کاندوم شیاردار:

کاندوم شیار دار همانند کاندوم خاردار روی خود زائده هایی دارد. شیار ها لبه های بلند شده ای هستند که برای تحریک بیشتر بانوان ساخته شده اند. در واقع مکانیسم این شیار ها طوری است که باعث افزایش سطح تماس بین آلت و سطح داخلی واژن می شود و در نهایت موجب لذت بیشتر در زوجین می شود. نمونه‌ای از کاندوم شیاردار، کاندوم ارگاسم سه برابر کاپوت است که در ویدئوی زیر معرفی شده است:

کاندوم خاردار:

کاندوم های خاردار دارای خار های برآمده روی لاتکس کاندوم هستند. این کاندوم ها با ایجاد سطح تماس و اصطکاک بیشتر موجب ایجاد لذت بیشتر در خانم می شود. یک نمونه از کاندوم خاردار، کاندوم 690 خار درشت ناچ کدکس است که در ویدئوی زیر معرفی شده است:

کاندوم فضایی:

اخیرا نوع جدیدی از دسته کاندوم‌های خاردار و زائده دار تولید شده است که دارای خار، شیار و در مواقعی دارای دکمه است. این نوع از کاندوم ها حس متفاوت و فوق العاده ای را به مصرف کنندگان هدیه می دهد. لازم به ذکر است که کاندوم های فضایی برای زنانی که زایمان داشته اند و واژن آنها به مرور زمان گشاد شده، مناسب است. چند نوع از کاندوم های فضایی در زیر آورده شده است:

انواع کاندوم خاردار فضایی
انواع کاندوم فضایی

کاندوم فضایی چرخشی (Spiral):

خرید کاندوم خاردار فضایی چرخشی

نوع دیگری از کاندوم های خاردار، کاندوم فضایی چرخشی می باشد. این مدل معمولا دارای خارهای با حالت چرخشی و از جنس خود لاتکس می باشد.

کاندوم فضایی دکمه دار (Super stud):

این نوع از کاندوم ها دارای دکمه ها بسیار برجسته و نرم از جنس لاتکس هستند.

کاندوم فضایی اره ماهی (Super collar):

کاندوم خاردار فضایی اره ماهی

این نوع از کاندوم خاردار فضایی دارای خارهای تیز و برجسته از جنس لاتکس می باشند.

کاندوم فضایی طوقی (Collar):

این مدل از کاندوم دارای خار های برجسته می باشد که موجب تحریک زیاد بانوان می شود.

کاندوم فضایی شمشیری (Sword):

کاندوم خاردار فضایی شمشیری

کاندوم خاردار شمشیری دارای خار های برجسته تیز در نوک و بدنه خود می باشد.

کاندوم سیلیکونی:

این نوع از کاندوم از سیلیکون ضخیم ساخته شده است. همچنین این مدل دارای خارهای فوق العاده درشت و گاها در بعضی از مدل ها دارای زائده ای در قسمت پایینی آن است. ویژگی اصلی این کاندوم این است که در تحریک فوق العاده خانم ها بسیار موثر است.

خرید کاندوم خاردار سیلیکونی ژله ای

عوارض استفاده از کاندوم خاردار:

درست است که مقدار کمی از اصطحکاک در رابطه، لذت بخش است. زیرا باعث تماس بیشتر اعضای تناسلی و در نتیجه لذت بیشتر می شود. ولی وقتی از کاندوم های با ضخامت زیاد و یا کاندوم های با خارهای درشت استفاده می شود، به دلیل بالا رفتن اصطکاک احتمال ایجاد درد و یا حساسیت وجود دارد. این مشکل در صورتی که خانم دچار خشکی واژن باشد، بدتر می شود. راه حل این مشکل خیلی ساده و ارزان است: مثل همیشه استفاده از ژل روان کننده!

منبع: durex، healthline

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.